Video/ Tirana-Flamurtari, zhbllokohet rezultati në “Selman Stërmasi”

Po luhet në këto momente sfida ndërmjet Tiranës dhe Flamurtarit e vlefshme për javën e 34-t të Kategorisë Superiore.

Takimi që luhet në stadiumin “Selman Stërmasi” në kryeqytet, është zhbllokuar në minutën e 21-të. Tirana ka kaluar në avantazh me anë të talentit Ernest Muçi. 19-vjeçari ka realizuar nga pika e bardhë e penalties.

LEXO EDHE  Marashi i prish festën Zlatanit, Milani e Roma barazim spektakolar në “San Siro”

Ky ishte goli i shtatë në kampionat për talentin e Tiranës.