Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, një mjet përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë Sukthit.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar në njerëz apo jo.

Një automjet që ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, pas përplasjes me një makinë tjetër.

LEXO EDHE  Europa në ankth nga një izolim i dytë/ Rriten frikshëm të infektuarit me Covid 19

Policia është në vendngjarje dhe ka nisur hetimet e rastit.