E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Tirane-durres

Etiketim: tirane-durres

Përplasen 6 makina në autostradën Tiranë-Durrës (DETAJE)

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se në aksident janë përfshirë gjashtë automjete. Dyshohet se...

450 milionë euro për dy korsi shtesë/ Tiranë-Durrës me koncension, tarifa...

Qeveria ka vendosur të nisë procedurën për dhënien me koncesion të ndërtimit të dy korsive shtesë në autostradën Tiranë-Durrës. Koncesioni është paralajmëruar disa muaj...

Aksidenti tragjik, ja kush është 25-vjeçari që u përplas nga dy...

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës, ku një 25-vjeçar humbi jetën, pasi u përplas nga dy automjete, një autobus dhe...

Aksident në Tiranë-Durrës/ Këngëtari i njohur përplas “X5-ën” (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Finem raportohet se është përfshirë në një aksident automobilistik në autostradën Tiranë-Durrës, pasditen e djeshme. Reperi drejtonte një automjet tip “BMW...

Autostrada Tiranë-Durrës, nga vjeshta bëhet me pagesë/ Balluku jep detajet

Brenda Vjeshtës së këtij viti, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që...

Përmbyset makina në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tiranë-Durrës. Një automjet është përmbysur, ndërsa nuk dihet nëse ka apo jo persona të dëmtuar. Policia ka...
WhatsApp DENONCO