E martë, Gusht 20, 2019
Etiketimet Tirane-durres

Etiketim: tirane-durres

Autostrada Tiranë-Durrës, nga vjeshta bëhet me pagesë/ Balluku jep detajet

Brenda Vjeshtës së këtij viti, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që...

Përmbyset makina në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tiranë-Durrës. Një automjet është përmbysur, ndërsa nuk dihet nëse ka apo jo persona të dëmtuar. Policia ka...