VIDEO +18/ E pazakontë në Tiranë, burri del lakuriq në rrugë!

Pamje të pazakonta janë publikuar në media e rrjetet sociale, që tregojnë një burrë i cili ecën në rrugë… lakuriq.

Në video, shihet personi në fjali i cili ecën pa u shqetësuar as nga një makinë policie e cila kalon pranë tij.

LEXO EDHE  ‘Do ju izolojnë për 6 muaj ... / Cako paralajmëron planin e ‘errët’ dhe fton shqiptarët mos pranojnë vaksinën

Nuk dihet nëse ai vuan nga ndonjë problem i shëndetit mendor.