Makina del nga rruga, përplas për vdekje 24-vjeçarin

Një 24 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Përrenjas.

Viktima ishte kalimtar i rastit kur një automjet ka dalë nga rruga dhe e ka përplasur, duke i shkaktuar vdekjen pranë Shkollës së Mesme në Përrenjas.

LEXO EDHE  Çfarë fshihet pas marrëveshjeve mes Ramës dhe Erdogan dhe pse gjithë këto dhurata? Ja si përgjigjet Rama