Gazetarja raporton live, gruaja pas saj heq pantallonat dhe… (VIDEO)

E pazakontë ajo që ka ndodhur gjatë një transmetimi live në Los Angelos, SHBA. Një grua e pastrehë është kapur nga kamerat pasi vendosi që të kryente nevojat e saj personale në mes të rrugës, ku edhe po zhvillohet një lidhje live me gjigandin “CNN”.

Gazetarja e CNN, Sarah Seigner po mbante një ‘stand up’ duke komentuar shifrat e të prekurve të koronavirusit, ndërkohë që kishte zgjedhur si vend raportimi plazhin e Santa Monica-s.

LEXO EDHE  "Ishte i qeshur, ja kur ndryshoi sjelljen"/ Flet mikesha e 29-vjeçarit që u hodh nga kati i tretë i spitalit

Nga pas vjen gruaja e pastrehë, e cila fillimisht lëshon “plaçkat” e saj dhe më pas heq pantallonat. Pa asnjë problem ajo e përdor rrugën si banjo publike, pa e ditur që do të bënte xhiron e rrjetit.

Pasi pa parë çfarë po ndodhte pas saj, gazetarja është munduar që të mbulojë pamjen e gruas, duke lëvizur më në të djathtë. Megjithatë ato pak fragmente kanë mjaftuar që videoja të bëhet virale në rrjet.