E shtunë, Korrik 11, 2020
Etiketimet Cnn

Etiketim: cnn

Gazetarja raporton live, gruaja pas saj heq pantallonat dhe… (VIDEO)

E pazakontë ajo që ka ndodhur gjatë një transmetimi live në Los Angelos, SHBA. Një grua e pastrehë është kapur nga kamerat pasi vendosi...

Analiza e re gjenetike/ Coronavirus u përhap në të gjithë Botën...

Analiza e re gjenetike e virusit që shkakton Covid-19, e marrë nga më shumë se 7.600 pacientë në të gjithë Botën tregon se ai...
WhatsApp DENONCO