E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Koronavirus

Etiketim: koronavirus

Stresi thyen rregullat, i infektuar me Covid-19 del të festojë me...

Reperi i njohur Stresi është infektuar me Covid-19 dhe lajmin e bëri publik vetë ai në rrjete sociale. Madje reperi këshilloi ndjekësit të bënin...

Koronavirusi i merr jetën vokalistit të njohur (Foto)

Vokalisti i njohur amerikan, Tommy DeVito, ka ndërruar jetë në moshën 92-vjeçare pasi u infektua me koronavirus. Lajmin për vdekjen e tij e bën të...

“Shansi i fundit për të parandaluar bllokimin”, paralajmërimi i ekspertëve për...

Zyrtarët evropianë të shëndetësisë u kërkuan vendeve anëtare të ndërmarrin hapa për të kontrolluar përhapjen e koronavirusit në vendet e tyre për të parandaluar...

Koronavirus, në Itali 1.786 raste të reja dhe 23 të vdekur...

Janë rreth 1.786 raste të reja më koronavirus të regjistruar në Itali, përballë 108.019 tamponëve të bërë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 23...

Video virale/ Vogëlushja e identifikon në emision Edi Ramën si “koronavirusi”

Sot në emisionin ‘ABC e pasdites’ të moderatorit Ermal Peçi ishin të ftuar dy nga fëmijët e famshëm të Instagramit, Deon Gjoni dhe Marge...

Vala e dytë e Coronavirus/Cilat vende në Evropë po përjetojnë një...

Vendet në të gjithë Evropën po shohin një ringjallje të rasteve me COVID-19 pasi ngadalësuan me sukses shpërthimet në fillim të vitit. Disa vende -...

Covid-19 në Elbasan, konfirmohen 9 raste të reja

Nëntë persona në Elbasan kanë rezultuar pozitivë për Covid-19 në 24 orët e fundit në Elbasan. Referuar raportimeve, gjatë 24 orëve të fundit, si rezultat...

Turqia raporton 1,519 raste të reja me koronavirus në 24 orë

Autoritetet shëndetësore turke regjistruan 1,519 raste të tjera të koronavirusit dhe 1,116 rikuperime në 24 orët e fundit. Numri i infeksioneve të COVID-19 të vendit...

Çfarë po ndodh me Covid-19? Rama: Pas hapjes së shkollave nuk...

Kryeministri Edi Rama, në një intervistë për televizion MEGA në Greqi, ka folur për situatën e koronavirusit në Shqipëri. Sipas Ramës, është shqetësuese hapja e...

VIDEO/ Ndodh edhe kjo, deputeti “gjen zgjidhjen” për t´u shëruar nga...

Një politikan indian, i cili filmoi veten të ulur në një pellg balte, pretendon se me këtë mënyrë koronavirusi mund të dalë nga trupi. Sukhbir...

Filmi që parashikoi Covid-19/ Aktori Jude Law: Ishte një paralajmërim (Video)

Aktori Jude Law na paralajmëroi për një pandemi, si kjo që po përjetojmë tani, kur ai po xhironte filmin “Contagion” (Infektimi), me historinë e...

OBSH-ja regjistron rekord të rasteve të reja me koronavirus brenda një...

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka shënuar rekord ditor të rasteve të reja me koronavirus, meqë në gjithë botën janë regjistruar 307,930 persona të prekur...

Coronavirus/ Nga 14 shtatori takimet shoqërore mbi gjashtë persona të ndaluara...

Takimet shoqërore të më shumë se gjashtë personave do të jenë të paligjshme në Angli nga e hëna - me disa përjashtime - mes...
WhatsApp DENONCO