“Gimi është si puna ime”/ Paloka publikon videon e Ramës, pas arrestimit të Kajmakut

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar pas arrestimit të ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, teksa publikon në rrjetet sociale një video, ku kryeministri Edi Rama lavdëronte Kajmakun gjatë fushatës elektorale dhe mes të tjerash thoshte se “Gimi është si puna ime.

Përbri video-mesazhit, Paloka shkruan se “tani e kanë kuptuar të gjithë, jo vetëm “Gimi”, po gjithë tufa e kriminelëve që u emëruan deputetë e kryetarë bashkie, kanë fytyrën tënde”.

LEXO EDHE  Situata e zjarreve në vend, Meta apel institucioneve: Merrni masa, neutralizoni vatrat

Mesazhi i Palokës:

Me gojen e tij: “Gimi eshte si puna ime…”
Tani e kane kuptuar te gjithe, jo vetem “Gimi” po gjithe tufa e krimineleve qe u emeruan deputete e kryetare bashkie, kane fytyren tende