Wanda Nara çmend fansat me fotot provokuese dhe e lagur!

Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese, ku gjithmonë tërheq vëmendjen e të gjithë fansave të saj.

Partnerja dhe agjentja e sulmuesit të PSG-së Mauro Icardi, duket se nuk i ka rezistuar dot temperaturave të larta.

Së fundmi, Wanda ka postuar një foto tejet provokuese në profilin e saj zyrtar në “Instagram”.

LEXO EDHE  Nuk ka surpriza, Barça dhe Bayern Munich kalojnë në çerekfinalet e Championsit

Në foton e postuar, shihet Wanda teksa ekspozon të pasmet e saj bombastike, ku edhe reagimet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, duke konfirmuar edhe njëherë se ajo ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.