Video/ Dybala-Ronaldo dhurojnë spektakël, Juventusi në avantazh të dyfishtë ndaj Genoas

Juventusi ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në minutën e 50-të. Goli për bardhezinjtë u shënua nga Paolo Dybala i cili realizoi një gol mjaft të bukur.

Argjentinasi mori një top brenda zonës rreptësisë dhe duke vallëzuar me topin arrin të gjëjë momentin për të gjuajtur duke dërguar më pas topin në rrjetë.

 

LEXO EDHE  Man.United dhuron spektakël, 5 gola në fitoren ndaj Bournemouth