Brighton- Man-United, publikohen formacionet zyrtare

Luhet në orën 21:15 ndeshja mes Brighton dhe Manchester United në kuadër të javës së 32-të në Premier Ligë.

Tashmë dy skuadrat kanë publikuar formacion startuese. Për Manchester United do të startojnë nga minuta e parë yjet e skuadrës nga të cilët pritet më shumë pikërisht Paul Pogba dhe Bruno Fernandes ndërsa sulmi do të udhëhiqet nga Rashford, Greenwood dhe Martial.

LEXO EDHE  Juve-Barça vazhdojnë bashkëpunimin, bardhezinjtë synojnë Griezmann në këmbim të dy yjeve

Brighton: Ryan, Dunk, Burn, Duffy, Montoya, Bissouma, Stephens, Propper, Lamptey, Mac Allister, Connolly.

Manchester United: De Gea, Shaw, Maguire, Lindelof, Wan Bissaka, Matic, Pogba, Rashford, Bruno Fernandes, Grenwood dhe Martial