Foto/ Humbja e Juventusit dhe dështimi i CR7, shpërthejnë memet në rrjetet sociale

Asnjë tifoz i Juventusit nuk mund ta kishte parashikuar që sezoni do të riniste kështu pas pandemisë: dy ndeshje dhe 0 gola të shënuar, përveç se disa raste të rrezikshme.

Duke qenë se Buffon ishte më i miri në fushë në finalen e Kupës së Italisë, atëherë sinjali se diçka nuk shkon është mëse i qartë. Sikur të mos mjaftojë zhgënjimi ndaj Napolit dhe trofeu i dytë i humbur brenda pak kohësh (Lazio i mori Superkupën), tani edhe rrjetet sociale “gumëzhijnë” dhe me meme e fotografi të ndryshme shpërthejnë ndaj Cristiano Ronaldos, Sarrit dhe Juventusit në tërësi./ Telesport

LEXO EDHE  Sulmuesi i Skënderbeut gjen akordin me klubin nga Malta, 24 vjeçari kryen testet mjekësore

Ja disa prej fotove të zgjedhura