Miq, alkool, fishekzjarre/ Stresi feston ditëlindjen, Keisit nuk i intereson dhe shijon rrezet e diellit

Reperi Stresi dhe Keisi janë ndër më të përfolurit në lajmet e mediave rozë, e kjo për shkak të situatës mes tyre që duket se nuk po gjejnë zgjidhje. Stresi feston sot 33 vjetorin e lindjes por ende nuk ka një urim nga Keisi.

Ndërsa reperi u argëtua në mesnatë në një festë të “çmendur” me fishekzjarrë e shampanjë, për Keisin e sotmja është një ditë si gjithë të tjerat. Ajo ka postuar në Instagram një foto me rroba banje, duke marrë rreze dielli, duke treguar se nuk i intereson aspak se çfarë bëhet me partnerin.

LEXO EDHE  Einxhel Shkira i kërkon Dagz-it dhuratën e parë pas eliminimit, ja për çfarë bëhet fjalë (Video)

Image

LEXO EDHE:

Fishekzjarrë e alkool/ Stresi nuk pyet për koronavirus, festë të ‘çmendur’ për 33-vjetorin e lindjes (Video)