Çfarë po ndodh në Shkodër? Të shtëna me armë në mes të qytetit, forca të shumta policie në vendngjarje

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak momente më parë në qytetin e Shkodrës.

Sipas burimeve nga vendngjarja bëhet me dije se të shtënat kanë qenë shumë pranë qendrës së qytetit.

Mësohet se është qëlluar drejt një të riu. Fatmirësisht, si pasojë e të shtënave me armë zjarri, nuk ka persona të lënduar.

LEXO EDHE  SKANDAL/ Mi i ngordhur në spitalin e Kukësit, pavijoni i fëmijëve në kushte ekstreme

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën.