Blogerja e seksit rrëfen eksperiencën e puthjes me dy vajza

Blogerja e seksit Zhaklin Lekatari, e ftuar në “Why Not” në RTV Ora, rrëfeu eksperiencat e puthjes me dy vajza të ndryshme shtoi se asnjëherë nuk ka kryer marrëdhënie seksuale me femra.

“Kam puthur dy vajza të ndryshme. Njëherë kur isha në Itali në moshën 19-20 vjeçare. Në atë kohë më pëlqente shumë shoqja ime, kishte një lëkurë të bardhë, që nuk e harroj kurrë, kishte një binjake. Agresive dhe  e pafajshme, pjesëtare e komunitetit. Në atë kohë pata dyshime çfarë jam unë, biseksuale, hetero, gay. U putha po nuk ndodhi gjë tjetër midis nesh. Dhe një herë tjetër me një vajzë italiane. Para 6 ose 7 vitesh. Nuk më ka ndodhur asnjëherë një eksperiencë e plotë seksuale me një vajzë, me një grua,”– tha Zhaklin.

LEXO EDHE  Granit Cana rrëfen periudhën e vështirë: Prindërit u ndanë, s’kishim shtëpi ku të rrinim