Blogerja e seksit bën deklaratën e fortë: Ministrat e deputetët paguajnë 1500-2000 euro për të kryer marrëdhënie seksuale

Blogerja e njohur e seksit Zhaklin Lekatari ka habitur së fundmi me deklaratën e saj në një emision ndërsa flitej për temën e legalizimit të hapjes së shtëpive publike në Shqipëri.

Blogerja e seksit lexoi një mesazh të dërguar në rrjetet sociale ku shkruhej se 70% e deputetëve dhe ministrave qeveritarë paguajnë 1500 deri në 2000 euro për të kryer një herë marrëdhënie seksuale.

“Më ka ardhur një mesazh nga ndjekësit ku thonë 70% e deputetëve dhe ministrave qeveritarë paguajnë 1500 deri në 2000 euro për një marrëdhënie. Ky vend ka nevojë për statistika dhe studime,”– u shpreh ajo në emisionin “Shqipëria Live”.

LEXO EDHE  Vaksinat anti-Covid shkaktojnë impotencë? Boris Johnson dhe Nicki Minaj ironizojnë njëri-tjetrin

Ndërsa përsa i përket legalizimit të shtëpive publike tha: “Unë mendoj që duhet bërë statistika. Nuk është përgjigje që jepet me po apo jo. Duhet pyetur a është shoqëria shqiptare e gatshme?