Lajmi i Fundit/ Aksident në Fushë Krujë, plagoset 35-vjeçari me motor

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë. Sipas informacioneve paraprake, drejtuesi i motorit tip ‘Honda’ ka humbur kontrollin duke dalë jashtë rruge.

Identiteti i tij ende nuk bëhet me dije por mësohet se është plagosur. 35-vjeçari L.K., është dërguar me ambulancë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

LEXO EDHE  Ja kush është i riu që humbi jetën në aksident në ‘Rrugën e Kombit’! Emri (Foto)

Njoftimi i Policisë:

Fushë Krujë/Informacion paraprak

Më datë 08.06.2020, rreth orës 17:30, në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë, ka humbur kontrollin duke drejtuar motorin tip “Honda”, shtetasi L.K., 35 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.