E dielë, Dhjetor 6, 2020
Etiketimet Fushe Kruje

Etiketim: Fushe Kruje

Makina përplas motorin në Fushë-Krujë, plagoset rëndë drejtuesi/ Emri

Mbrëmjen e sotme, një aksident i rëndë është regjistruar në Fushë Krujë, në afërsi të fshatit Mazhe. Nga të dhënat e para mësohet...

Kapet 21-vjeçari i përfshirë në p*rdhunimin e të miturës në Fushë-Krujë

Policia ka arrestuar një 21 vjeçar pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale “Trafikim i të miturve” dhe “Prodhim dhe shitja e narkotikëve”. Pas...

EMRI/ Mashtroi për identitetin në spital, kush është shoferi i aksidentit...

Flogert Vogli mbeti i plagosur nga aksidenti i rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fushë Krujë-Kurbin, ku ndërroi jetë pasagjeri 26...

Dyshimet për aksidentin në Fushë-Krujë/ Gjenden maska e doreza, makina e...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në pranë Borizanës, ku pasagjeri i një automjeti, rreth 26 vjeç, ka humbur jetën. Policia njoftoi...

Aksident me vdekje në Fushë-Krujë, humb jetën 26-vjeçari/ Detajet e para

Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën Fushë Krujë Krujë - Kurbin. Viktima është një djalë 26 vjeç, pasagjer në një makinë Audi,...

Aksidentoi policin dhe u largua, arrestohet 32-vjeçari në Fushë-Krujë

Një 32-vjeçar është arrestuar në Fushë-Krujë pasi ka aksidentuar punonjësin e Policisë dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Sipas bluve rreth orës 12:00, në...

Dy automjete përplasen në Fushë-Krujë, policia arreston drejtuesit

Policia e Durrësit arrestoi në flagrancë dy drejtues mjetesh, pas një aksidenti që ndodhi në rrugën dytësore Borizanë-Fushë Krujë. Sipas policisë, në rrugën dytësore...

Aksident me vdekje në Fushë-Krujë/ Detajet

Një person ka humbur jetën në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fushë Krujë. Policia bën me dije se mjeti tip “Benz”, me...

Vatër e re infeksioni në Fushë-Krujë/ 11 persona të infektuar nga...

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot zbulimin e 146 rasteve të reja me Covid-19, 23 prej të cilave në rrethin e Krujës. Referuar raportimeve, në Fushë-Krujë...

Shpërthim eksplozivi pranë banesës së një 22-vjeçari/ Ja ç´thotë policia

Shpërthim eksplozivi pranë banesës së një 22-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Krujë rreth orës 02:15 të mëngjesit të sotëm. Policia thotë se nga shpërthimi ka...

Hodhi lëndë plasëse ndaj një banese, shpallet në kërkim një i...

Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar, që hodhi një pako me lëndë plasëse në ambientet e jashtme të një banese...

VIDEO/ I vendoset lëndë plasëse banesës së 17-vjeçares në Fushë Krujë

Një sasi lënde plasëse i është vendosur një banese në periferi të Fushë-Krujës, por fatmirësisht nuk ka shpërthyer. Bëhet fjalë për banesën e 17-vjeçares, e...

Dëmet e tërmetit/ Shpërthejnë protestat në Krujë, banorët akuzojnë bashkinë (VIDEO)

Një pallat në lagjen Kastriot i vjetër në Fushë Krujë është shpallur i pabanueshëm ng tërmeti i 26 nëntorit. Kjo ka bërë që banorët të...
WhatsApp DENONCO