“Braktisje për 7 vite”/ Basha: Sot Rama, po i shtyp dhe po i mbyll gojën shqiptarëve

Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shprehet se pasi i vodhi e varfëroi për 7 vite dhe i braktisi në ditët e tyre më të vështira, sot Rama po mundohet t’u mbyllë gojën shqiptarëve, t’i shtypë e izolojë. Kreu i PD thotë se për rimëkëmbjen e ekonomisë, duhet një qeveri që mendon dhe kujdeset për njerëzit.

REAGIMI I BASHËS

Pasi i vodhi e varfëroi për 7 vite dhe i braktisi në ditët e tyre më të vështira, sot Edi Rama po mundohet t’u mbyllë gojën shqiptarëve, t’i shtypë e izolojë.

LEXO EDHE  4 korriku amerikan, ja ngjyrat nga Tirana në Uashington

Që ekonomia të rimëkëmbet, që të ulet papunësia dhe shqiptarët të jetojnë në normalitet duhet një qeveri që mendon e kujdeset për njerëzit.

Është koha që Shqipëria dhe shqiptarët të shpëtojnë nga e keqja e madhe, RAMAVIRUSI dhe me bashkimin më të madh të sjellim ndryshimin që pret çdo shqiptar.