Blogerja e seksit bën kërkesën e çuditshme

Blogerja e seksit Zhaklin Lekatari ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u bë pjesë e diskutimit mbi thinjat dhe domethënien e tyre.

Si gjithnjë pa komplekse, Zhaklina tregoi se do të donte të thinjej bukur, ashtu si e ëma.

“Unë do doja të thinjesha si ajo. T’i kisha të gjitha të bardha ose të kisha një tufë flokësh që të dukesha dhe moderne. Kur të thinjem ndoshta do ndryshoj mendje, po do doja të kisha flokë të bardhë edhe të gjatë… ashtu e imagjinoj veten”, tha ndër të tjera ajo.

LEXO EDHE  Çfarë po përpiqet të përcjellë Kim Kardashian, misteri që fshihet pas veshjes