Arbana Osmani argëtohet me memet e politikanëve frymëzuar nga emisioni i saj

Memet e frymëzuara nga emisioni “Dua të të bëj të lumtur” që drejtohet nga Arbana Osmani kanë qenë të shumta kohëve të fundit.

Arbana Osmani ka postuar së fundmi një nga memet që i ka pëlqyer më shumë këto ditë, ku në sfond shfaqen presidenti Ilir Meta dhe kryetari i PD-së, Lulzim Basha.

“Përshëndetje Ilir, jam Luli! Të kujtohem?”, “Nuk e njoh fare Arbana, jam i lidhur”, -janë fjalët në memen e krijuar nga “Alergjiku”, ku në sfond shfaqen dy politikanët, Lulzim Basha dhe Iliri Meta, përkrah tyre dhe Arbana Osmani.

LEXO EDHE  Arbenita Ismajli s’ka parë kurrë p*rno në jetën e saj dhe është shumë e lumtur (Video)

“Hahahahah na kishte marrë malli dhe për memet e frymëzuara nga emisioni” –shkruan Arbana përmbi foto.