Tipike shqiptare! “Shkela frenat fort, babi ma futi me shpullë”, Bebe Rexha tregon se si e ka mësuar makinën

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, teksa fliste live në Instagram me mikeshën e saj Charli D’Amelioka treguar një histori të vogël se si e ka mësuar makinën.

Charlie iu ankua Bebe-t se me shumë gjasa do ta kalonte ditëlindjen në karantinë, ndërsa Bebe i premtoi se do t’i dërgontë një dhuratë. Teksa po flisnin për dhuratën perfekte, këngëtarja shqiptare ndau me mikeshën e saj historinë se si kishte mësuar që t’i jepte makinës nga babai i saj.

LEXO EDHE  Ish-banori i Big Brother i jep fund beqarisë (Foto)

Bebe Rexha: Ke makinë? Bëj shaka se nuk të blej makinë.

Charli D’Amelio: Jo mos më bli një makinë.

Bebe Rexha: S’je shofere e mirë?

Charli D’Amelio: Nuk di t’i përdor frenat.

Bebe Rexha: Vëllai im tha që as unë nuk di. Herën e parë që i dhashë makinës, shkela frenat shumë dhe babi ma futi më shpullë kokës.