E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Makine

Etiketim: makine

Foto/ Fitoi Serie A me Juven, CR7 “shpërblen” veten me një...

Cristiano Ronaldo ka përfunduar blerjen e një supermakine që kushton rreth 10 milionë euro. Sulmuesi i Juventusit, pas disa muajsh që përflitej, e ka...

Ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, gjenden dy kallashnikovë në automjetin e djegur...

Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi i 39-vjeçarit Emiljano Ramazani, pasditen e sotme në Elbasan. Raportohet se në mjetin e djegur nga autorët janë gjetur...

ISHP: Evitoni sa më shumë përdornin e kondicionerit gjatë udhëtimeve me...

Instituti i Shëndettit Publik ka dhënë një këshillë për qytetarët shqiptarë që udhëtojnë me makina gjatë stinës së nxehtë të verës. Ndër to, bie...

VIDEO/ Sek*s në makinën e OSBE, pezullohen nga detyra punonjësit

Dy punonjës të Organizatës së Kombeve të Bashkuara janë pezulluar nga detyra pasi u filmuan duke kryer marrëdhënie seksuale brenda automjetit zyrtar të OKB. Ngjarja...

Lajmi i Fundit/ Sinjali për lëndë plasëse në një makinë alarmon...

Një sinjal për lëndë plasëse në një makinë ka alarmuar policinë e qytetit të Vlorës. Burime për mediat konfirmojnë se forcat xheniere kanë mbërritur në...

Trilleri me makinë dhe avion: A erdhi Thaçi mbrëmë në Shqipëri...

Lajmet më të lexuara dje dhe sot, kanë pasur të bëjnë me një mister rreth lëvizjes Behgjet Pacollit dhe Hashim Thaçit, në kufinjtë Kosovë-Shqipëri....

Tipike shqiptare! “Shkela frenat fort, babi ma futi me shpullë”, Bebe...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, teksa fliste live në Instagram me mikeshën e saj Charli D’Amelioka treguar një histori të vogël se si...

Tritol makinës në Tiranë, policia jep detajet nga shpërthimi

Policia e Tiranës ka dhënë detaje rreth shpërthimit me tritol, ku shënjestër ishte një makinë. Ngjarja në fjalë ndodhi në fshatin Zall-Herr. Burime zyrtare...

Video/ Moment i frikshëm në Afrikë të Jugut, tifozi tenton të...

Një moment i frikshëm ka ndodhur në Afrikën e Jugut, gjatë një ndeshje futbolli. Një tifoz ka hyrë në fushën e lojës me një makinë...

Foto-lajm/ Albin Kurti shkon në zyrë në këmbë: Të shmangim lëvizjet...

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka shkuar këtë të dielë në këmbë drejt zyrës së tij, duke shmangur kështu lëvizjen me automjet për ruajtjen...

Zidane i shkaktoi aksident me makinë, fansi i kërkon një “selfie”

Zinedine Zidane pati një aksident me makinë të shtunën. Trajneri pati një përplasje të vogël me një makinë tjetër në një rreth trafiku, rrugës...

Përfshihet nga flakët dhe digjet ‘Golfi’ në Fushë Krujë, pronari del...

Një makinë tip 'Golf 4' është përfshirë nga flakët duke u djegur në afërsi të Urës së Tapizës në aksin Fushë Krujë -Tiranë. Ngjarja ka...

Pas “Mercedes”, Tayna i dhuron vetes një tjetër bishë super luksoze...

Dorontina Shala, ose siç e njohim të gjithë Tayna është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të ndjekura. Reperja u bë shumë e...
WhatsApp DENONCO