“Pallavra, s’keni për të marrë kokërr leku”, Rezart Veleshnja revoltohet dhe bën veprimin e “turpshëm” ndaj Ramës

Aktori i humorit Rezart Veleshnja është tepër skeptik dhe gjithmonë e tregon hapur mendimin e tij për këdo e për gjithçka.

Me një postim në rrjete sociale, shoqëruar me figurën në sfond të Edi Ramës, që flet në televizion për paketën e zgjeruar, aktori i humorit thekson se sipas tij, këto janë gënjeshtra, dhe askush nuk do të përfitojë.

“Asnjë s’ka për të marrë kokërr leku, pallavra janë të gjitha! Pa mjete biznesi i vogël, motorri kryesor i ekonomisë së një vendi që po merr fund dita ditës!”,- shkruan Rezart Veleshnja krahas postimit të tij në Instastory.

LEXO EDHE  I riu me COVID i jep fund jetës, hidhet nga kati i 3-të i 'Sanatoriumit'

 

Në një tjetër postim ai  ka ngritur gishtin e mesit, për t’i treguar bizneseve se nuk do të përfitojnë asgjë.