Zaimina Vasjari: Më tundon kuzhina për të ngrënë dhe krevati për t’u …

Zaimina Vasjari nuk di se me çfarë ta kalojë kohën gjatë qëndrimit e izoluar në shtëpi.

E ulur mbi shtrat, këngëtarja shprehet se ka dy zgjedhje, të qëndrojë në shtrat e shtrirë duke parë filma ose të shkojë në kuzhinë për të ngrënë.

Meqë punët me kilet, për shkak të qëndrimit mbyllur dhe ngrënies së tepërt, i ka keq vendosi të zgjedhë krevatin.

“Me tundon krevati per tu shtrire dhe te shikoj filma, gjithashtu edhe kuzhina per te ngrene. Po zgjedh krevatin me mire mqs me kilet e kam keq punen. Po ju si jeni me kilet?”– shkruan Zaimina krahas fotos në Instagram.

LEXO EDHE  Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku 'arratisen' drejt kanioneve të Osumit për rafting