Video/ Gareth Bale nuk i ndahet pasionit të tij, dhuron spektakël me topin e golfit

Gareth Bale është admirues i golfit dhe duket se nuk ka ndërmend t’i ndahet këtij sporti.

Ndërsa qëndron i mbyllur si gjithë të tjerët, ylli i Real Madrid ka kohën e mjaftueshme për të ndjekur me kohë të plotë pasionin e tij.

LEXO EDHE  KF Vllaznia, diskutohet shitja e aksioneve, Ademi: Ankandi nis nga 600 milion lekë!

Së fundmi, uellsiani, ka publikuar një video në Instagramin e tij zyrtar, ku shihet duke dhuruar spektakël me topin e golfit.

https://www.instagram.com/p/B-Z82M4JExw/?utm_source=ig_web_copy_link