Modelja seksi që “vodhi” multimilarderin: Luksin e kam pasur gjithmonë pasion

Justyna Gradek u bë shumë e famshme pas lidhjes me multimilionerin Philipp Plein, të cilit “i vodhi” 30 mijë Euro vetëm për të bërë shopping në aeroport.

26-vjeçarja, tanimë është e martuar me një boksier polak dhe duket se po e shijon jetën megjithëse jo mes luksit aq të shfrenuar sa me dizenjuesin gjerman.

LEXO EDHE  FOTO/ Gold AG prezanton për herë të parë bashkëshorten

Sot, përmes një postimi në Instagram, ku ka reklamuar një shisha elektrike, Justyna ka pranuan se gjithmonë ka e ka pasur pasion luksin.

“Gjithmonë e kam pasur pasion luksin dhe stlin prandaj jam gjithmonë në kërkim të gjërave të reja e moderne,” – shkruan modelja seksi.