E entje, Korrik 9, 2020
Etiketimet Luks

Etiketim: luks

Ja çfarë koleksionojnë VIP-at shqiptarë në shtëpitë e tyre (Foto)

Jeta e personazheve të famshëm të showbiz-it është gjithmonë në vëmendje të mediave dhe sot ne ju sjellim një pasion të veçantë të disa...

Erik Lloshi zbulon ‘mashtrimet’ e këngëtarëve në rrjetet sociale: Luksi i...

Erik Lloshi ka qenë i ftuari i parë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA. Përballë moderatores Ester Bylyku, ai rrëfeu disa prapaskena të...

8 lukse që Harry dhe Meghan nuk i kanë më pas...

Meghan dhe Harry hoqën dorë zyrtarisht nga statusi mbretëror dhe një ndryshim i tillë shoqërohet padyshim me reduktim të shumë privilegjeve që gëzonin deri...

Modelja seksi që “vodhi” multimilarderin: Luksin e kam pasur gjithmonë pasion

Justyna Gradek u bë shumë e famshme pas lidhjes me multimilionerin Philipp Plein, të cilit “i vodhi” 30 mijë Euro vetëm për të bërë...

Foto+ Video/ Armina Mevlani tregon apartamentin e saj luksoz dhe garderobën...

Shqipëria është e gjitha në izolim për shkak të frikës nga koronavirusi. Personazhet e famshëm kanë vendosur të krijojnë sfida nga më të ndryshmet,...

Netët arabe dhe luksi i Arta Nitajt, zbulohet klubi në Dubai...

Arta Nitaj ndodhet në  Dubai kohët e fundit, madje pjesën më të madhe të kohës po e kalon atje dhe po vazhdon të shijoj...

Djali i Tom Doshit me makinë luksoze si të CR7, çmimi...

Tom Doshi është ndër deputetët më të pasur në Shqipëri dhe djemtë e tij shijojnë mundësitë dhe luksin që u ofron i ati. Të gjithë...

Luksi i tepruar i moderatores shqiptare që mban vëthë me vlerën...

Moderatorja shqiptare Fjodora Fjora ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites "Ftesë në 5" me Bieta Sulon. Ajo ka rrëfyer se në jetën...

Komisionerët e Vetting-ut në luks të shfrenuar/ Nga dhëmbët te këpucët...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur të sigurojë jetën dhe shëndetin vetëm për komisionerët në përbërje të tij, duke përjashtuar këshilltarët dhe personelin. Por...
WhatsApp DENONCO