Video/ Ide gjeniale e Boateng, improvizon një “party” brenda në shtëpi

Kevin Prince Boateng po kalon kohë cilësore me familjen e tij, pasi vetë-izolimi nga pandemia e koronavirusit vazhdon.

Në postimin e tij të fundit në “Instagram”, sulmuesi i Besiktas, shihet së bashku me bashkëshorten e tij, Melissa Satta dhe djalin pesë vjeçar Maddox Prince, duke kërcyer në një dhomë që ka atmosferën e diskos.

Para skenës së kërcimit, Boateng paraqitet si “bodyguard”, duke kontrolluar djalin e tij për çdo send dhe substancë të ndaluar para se futen brenda, ashtu si në një klub nate.

 

LEXO EDHE  Sherri me futbollistin e Rijekës, Disiplina kroate jep dënimin për Eros Grezda