Video nga Shkodra që po thyen rrjetin/ Dy të rinj tentojnë t’i ikin me vrap policisë (VIDEO)

Një video ku dy të rinj përpiqen t’i ikin policisë po bën xhiron e rrjetit. Videoja është regjistruar pikërisht rreth orës 16:00 të 24 marsit në vendin e njohur si zona e Çinarit në Shkodër.

Dy të rinjtë kanë vendosur të thyejnë karantinën e të dalin në rrugë. Aty janë pikasur nga makina e policisë e cila i ka ndjekur.  Djemtë në përpjekje për ti ikur policisë kthehen nga rruga.

LEXO EDHE  Buxheti 7-vjeçar i KE dhe fondin për rimëkëmbjen nga Covid, çfarë përfiton Shqipëria

Ndërkohë nga makina dalin në dy policë dhe një efektiv ushtrie për ti ndjekur nga pas. Vrapimi nuk i shpëtoi të rinjtë të cilët kanë përfunduar në prangat e policisë./BoldNews.al/