Chrissy Teigen tregon për kohën kur vuante nga depresioni

Chrissy Teigen, bashkëshortja e këngëtarit të njohur John Legend, ka kaluar një kohë të vështirë para disa kohësh teksa po luftonte me depresionin pas lindjes.

Modelja e Sport Illustrated, e cila ka një vajzë 3-vjeçare Luna dhe Miles 22 muajsh nuk u bind se ajo kishte një çrregullim humori pas lindjes së fëmijës së parë, sepse ndjenjat e saj nuk përputheshin me ato që lexonte për gratë e tjera për përjetojnë.

LEXO EDHE  Arrestohet reperi i njohur, zbulohet arsyeja

“Kjo ndodhi tre muaj pasi lindi Luna”, ka thënë ajo.