VIDEO/ Ilir Vrenozi tallet me Ramën: Më bëj një pjatë fasule

Ilir Vrenozi, korçari i famshëm për reagimet në rrjetet sociale, nuk ka nguruar të bëjë humor me Kryeministrin Edi Rama.

Ky i fundit dy ditë më parë nisi një fushatë në telefonat personalë të qytetarëve, ku i këshillonte të lanin duart.

“Alo Edi jam…”, niste mesazhi që i përcillej qytetarëve dhe më pas vijonin këshillat.

LEXO EDHE  Trafikonin drogë nga Spanja drejt Italisë, arrestohen 8 shqiptarë e italianë

E gjithë kjo situatë shkaktoi reagime të shumta, ndërsa Vrenozi ka zgjedhur të bëjë humor.

“Më bëj një pjatë fasule dhe dy sheqerpare”, është përgjigjia e Vrenozit, kur në telefon dëgjon “alo Edi jam”.