Aksident në Korçë, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Ciflig në Korçë, ku dy makina një tip ‘Benz’ dhe një ‘Mitsubishi’ janë përplasur mes tyre.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 2 persona, që janë dërguar në spitalin rajonal të Korçës.

LEXO EDHE  Dikur edhe kryeministri Rama planifikonte restaurimin e Teatrit Kombëtar (DOKUMENTI)

Gjendja e tyre nuk dihet ende, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.