‘Rama ik! Rama ik!’/ Nuk ndalen thirrjet kundër kryeministrit, ja si oshëtijnë tifozët (Video)

Edhe në ndeshjen e sotme atë mes Tiranës dhe Partizanit nuk kanë munguar sërish thirrjet e tifozëve kundër kryeministrit Edi Rama.

Siç dëgjohet edhe në video tifozët njëzëri thërrasin kundër kreut të qeverisë shqiptare. Tashmë është kthyer në traditë që në çdo sfidë që luhet në ‘Air Albania Stadium’ të ketë thirrje dhe pankarta të vazhdueshme kundër kryeministrit.

LEXO EDHE  Përfundojnë votimet e kandidatëve të PD në Tropojë, eliminohet ish-kryebashkiaku

Ndiqni Videon: