E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet #Rama#Boldnews

Etiketim: #Rama#Boldnews

‘Zot na ruaj nga Rama se nga virusi ruhemi vetë’/ Korçari...

Korçari më i famshëm në shqipëri, Ilir Vrenozi ka bërë një tjetër postim ironik ndaj kryeminsitrit Edi Rama. Në postimin e tij Vrenozi shkruan se...

Tërheqja e padisë ndaj BILD/ Rama bën qesharakun: U tërhoqa se...

Kryeminsitri Edi Rama e ka pranuar publikisht se ka tërhequr padinë ndaj gazetarit të Bild, Peter Tiede. Në një postim në facebook, Rama deklaroi se...

Rama paralajmëron bizneset: Ky vërtetim merret vetëm një herë, nëse se...

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se tashmë është i disponueshëm në e- Albania leja për bizneset që janë në listën e atyre...

‘O Edi, po deputetët çfarë dite do i takojnë dashnoret?/ Korçari...

Masat dhe udhëzimet e reja të kryeminsitrit Edi Rama, i cili në këtë fundjavë ditën e shtunë lejoi të dalin vetëm pensionistët për ajrosje,...

‘What the f*ck’/ Rama nuk përmbahet pasi i ndërpritet lidhja me...

Kryeminsitri Edi Rama duket se nuk e ka përtypur mirë ndërprejren e lidhjes me emisionin ‘Opinion’ ndërsa dëgjohet duke sharë në anglisht. Në momentin që...

Rama ka ” arnuar” Kodin Penal 7 herë në 7 vjet,...

Nga Boldnews.al  Ndërkohë që analistët dhe politologët në Europë i frikësohen forcimit të autoritarizmit qeveritar nën petkun e masave anti-COVID 19, demokracia në Shqipëri prej...

‘Burg kush nuk bindet’/ Rama do t’i drejtohet parlamentit për masat...

Qeveria shqiptare ka paralajmëruar se do të çojnë në burg shkelësit e rregullave, do ti miratojë në parlament shumë shpejt. Lajmi është bërë i ditur...

Rama: Po studiohet mundësia për kultivimin e kanabisit mjekësor

Në një lidhje me emisionin ‘Zonë e Lirë’ kryeminsitri Edi Rama, ka folur edhe njëherë për masat e marra ndaj koronavirusit të cilat sipas...

Skandal/ Kryeminsitri Edi Rama nuk di sa është GDP e Shqipërisë

Kushdo që e ka ndjekur kryeminsitrin Edi Rama gjatë lidhjes me emisionin ‘Zonë e Lirë’ ka kuptuar se ai ka problem të mëdha me...

Bardhi replikon me Ramën: Videomontazhet dhe sajesa kundër opozitës, për...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka replikuar me kryeminstrin Edi Rama, pas sulmeve të këtij të fundit ndaj opozitës. Në reagimin e...

Rama kujton se është Zoti: Unë u jap maksimiumin dhe ju...

Kryeminsitri Edi Rama duket se po e përjeton më keq se çdo shqiptar tjetër pandeminë botërore, pasi prej disa ditësh ka harruar pozicionin e...

Rama: Javën e ardhshme mund të nisë qarkullimi

Kryeminsitri Edi Rama, deklaroi mbrëmjen e sotme se nga fillimi I javës së ardhshme mund të ketë lehtësira në lëvizje. Ai deklaroi gjatë komunikimit në...

Denoncimi/ Rama ka përjashtuar nga ndihma 70% të bizneseve të vogla

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim i cili nxjerr në pah mashtrimin  e madh të deklaratave të Ramës, kur thotë se...
WhatsApp DENONCO