Tirana në terr/ Ja zonat që nuk do të kenë energji elektrike ditën e enjte

Tirana do të përballet ditën e nesërme me ndërprerje të energjisë në disa zona të saj. Njoftimin e bën të ditur OSSHE, që përcakton edhe oraret e ndërprerjes së energjisë.

‘Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 27-28 shkurt

Për shkak të remontit të parashikuar në fiderin 253/1 të NST “Uzina Dinamo” dhe disa fidera të NST Traktora, në datat 27-28 shkurt do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

LEXO EDHE  Qeshni me lot! Rama feston ditëlindjen, shihni urimin pikant që i bën korçari i famshëm (Video-Foto)

27 shkurt

09:00-15:00

Pjesërisht pa energji rruga “Gani Domi” pranë Maternitetit të Ri, rruga “Bajo Topulli” pranë Kryegjyshatës

10:00-12:00

Pjesërisht pa energji zona e Kodrës së Kuqe, Zallherr, Qinam

28 shkurt

09:00-15:00

Pjesërisht pa energji rruga “Selaudin Zorba”, “Rruga e Dibrës”, tek Fakulteti i Mjekësisë, rruga “Ali Demi”