E entje, Maj 28, 2020
Etiketimet #Tirana#boldnews

Etiketim: #Tirana#boldnews

Nuk ndalet Tirana/ Shënon edhe golin e 4-t përballë Partizanit

Tirana ka shënuar dhe golin e katërt përballë partizanit në ‘Air Albania Stadium’. Ka qenë Ernest Muçi i cili ka shënuar golin e 4-t në...

U17/ Tirana poker ndaj Partizanit në finale, bardheblutë ngrenë Kupën (Video)

Tirana ka triumfuar me poker në derbin ndaj Partizanit, në finalen e Kupës së Shqipërisë për grupmoshën U-17. Ekipi i drejtuar nga Migen Memelli...

Tirana në terr/ Ja zonat që nuk do të kenë energji...

Tirana do të përballet ditën e nesërme me ndërprerje të energjisë në disa zona të saj. Njoftimin e bën të ditur OSSHE, që përcakton...
WhatsApp DENONCO