Nuk ndalet Tirana/ Shënon edhe golin e 4-t përballë Partizanit

Tirana ka shënuar dhe golin e katërt përballë partizanit në ‘Air Albania Stadium’.

Ka qenë Ernest Muçi i cili ka shënuar golin e 4-t në minutën e 82 të takimit.

LEXO EDHE  Humbi gjyqin ndaj ish-lojtarit të tij, revoltohet presidenti i klubit shqiptar: “Futbollisti më maskara që kam pasur”