Si në filmat +18/ Kejvina Kthella provokuese si kurrë më parë, poston VIDEON e “nxehtë”

Kejvina Kthella ndodhet në Amerikë dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram.

Pak më parë modelja ka publikuar në Instagram një video ku shfaqej provokuese si kurrë më parë, duhet thënë se kjo video i ka vënë “flakën” rrjetit.

E veshur vetëm me tanga të zeza dhe gjysmë bluze të kuqe lëkure të cilat i nxjerrin çdo gjë zbuluar, viedeo e saj ka marrë komente nga të gjitha llojet.

LEXO EDHE  E trishtë! Ndërron jetë kitaristi legjendar (Foto)

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë përshkruar veshjen e Kejvinës si aktoret e filmave porno.

“Spec i kuq dhe icik i mbushur”, shkruan modelja duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

 

View this post on Instagram

 

Speci i kuq edhe icik i mbushur 🤪🌶 @travelavi Thank you for making this dope video ☺️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on