E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Kejvina Kthella

Etiketim: Kejvina Kthella

“Do vish me mua për 10.000 euro?”/ Pazare për një natë...

Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro natën. Por...

“Q** me mua ose më jep lek”/ Djemtë i ofrojnë mijëra...

Kejvina Kthella ka bërë publike mesazhet, me anë të të cilave, ish-velina bën me dije se është kërcënuar. Një person i kërkon ish-velinës të kalojë...

Shantazhohet Kejvina Kthella, modelja publikon kërcënimet (Foto)

Ish-velina Kejvina Kthella me disa postime në rrejte sociale an ka lënë të nënkuptohet se është shantazhuar. Në një postim në Instastory, Kthella lë të...

Kejvina Kthella i “merr” të dashurin Adrola Dushit? (Foto)

Kejvina Kthella ka publikuar në rrjetet sociale  një foto krah një mashkulli mjaft të njohur për mediat rozë. Në Instastoryn e saj shihet se ajo...

Kejvina Kthella i tregon troç ‘vjedhjet’ që ka bërë në jetë...

Kejvina Kthella është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale pasi në Instagramin e saj nuk mungojnë postimet provokuese. Sëfundmi përmes një loje...

Kejvina lë pas të shkuarën me Redjan Rrajën, hidhet në krahët...

Kejvina Kthella ka lënë pas të shkuarën me Redjan Rrajën mesa duket dhe është hedhur në krahët e një mashkulli tjetër. Ish-velina po qëndron...

Ndjekësja e quan ku*vë, Kejvina Kthella e kërcënon hapur (Foto)

Kejvina Kthella prej kohësh po jeton në Amerikë dhe ka postuar shpesh herë foto nga përditshmëria e saj atje. Kejvina është një ndër modelet më...

“Nuk e dua se më huton klientët”, Kejvina i kthehet Dorina...

Dorina Mema, e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” dy ditë më parë, tha se Kejvina Kthellën nuk preferon ta ketë pjesë të...

Dorina Mema e thotë troç: Kejvina Kthellën nuk e dua, më...

Modelja e fitnesit Dorina Mema, e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, ka folur për vajzat që ka trajnuar në palestrën e saj Ajo ka...

Kejvina Kthella na prezanton me të ëmën dhe i thur fjalët...

E ëma e Kejvina Kthellës ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme dhe urimi nga ana e modeles nuk kishte si të mungonte. Ajo ka ndarë...

Zbulohet arsyeja e largimit të Kejvina Kthellës në Amerikë, së shpejti...

Kejvina Kthella prej kohësh ndodhet në Amerikë ku është përfolur në media se modelja po zhvillon profesionin e saj larg Shqipërisë. Por në një...

Kejvina ka harruar të veshë të brendshme (Foto)

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara në showbiz-in shqipatr. Ajo nuk di të ndalë së provokuari me fotot sensuale . Mesa duket,...

Karantina “përvëluese” e Kejvina Kthellës (Foto)

Kejvina Kthella, qëndrimin në karantinë e ka shfrytëzuar për të postuar disa foto të "nxehta" gjatë periudhës së karantinës, të cilat mund ti ketë...
WhatsApp DENONCO