E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Joshese

Etiketim: joshese

Françeska Jaçe ngacmon ndjekësit me fotot joshëse nga karantina

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, vazhdon të ngacmoj ndjekësit  e saj në Instagram me foto provokuese. Françeska po ndjek trendin e modeleve dhe yjeve...

Si në filmat +18/ Kejvina Kthella provokuese si kurrë më parë,...

Kejvina Kthella ndodhet në Amerikë dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram. Pak më parë modelja ka...

Xhirime joshëse/ Tayna përfshihet në sfidën e re (Video)

Sfida ‘#bestonearth’ është një prej sensacioneve më të reja në rrjetet sociale që i ka kapluar edhe të famshmit. Tashmë është bërë e zakonshme që...
WhatsApp DENONCO