“Akush s’e ul dot njeriun tim sa të jem gjallë”, pas sherrit mes Rozës dhe Keisit reagon Stresi

Skeçi i realizuar nga Roza Lati dhe Stresi në “Why Not” shkaktoi pakënaqësi tek ish-partnerja e reperit. Keisi e cilësoi inskenimin në formatin në fjalë si mënyrë e Roza Latit për të tërhequr vëmendje, ndërsa kjo e fundit reagoi pasditen e djeshme kundrejt Keisit. Mes këtyre debateve virtuale, reagimi përfundimtar ka ardhur nga vetë Stresi.

“Askush në këtë botë sa të jem gjallë s’mundet me ul poshtë njeriun tim, të paktën në sy tim. Flisni nëpër inbox të paktën çfarë keni e jo në publik”. Ky reagim erdhi pasi Keisi i dha një përgjigje të dytë Rozës, duke i kujtuar se ajo nuk është e dashura e reperit, por bashkëshortja e tij.

LEXO EDHE  Soni Malaj i jep fund lidhjes shumëvjeçare? Video që ngre dyshimet