Vrasja e dyfishtë në Rrëshen, kush janë viktimat dhe dyshimet e para

Vrasje e dyfishtë në Rrëshen. Motër dhe vëlla mbetën viktima të të shtënave me armë zjarri këtë mbrëmje për motive ende të paqarta.

Boldnews.al ka mësuar se viktimat janë Vladion dhe Esmeralda Filopati. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e krimit.

Burime për BoldNews.al bëjne me dije se Esmeralda, ishte nënë e tre fëmijëve, e cila ishte divorcuar.

LEXO EDHE  Kreu i KLSH/ Meta zbulon kërkesën për Leskajn: Të mos bjerë pre e presioneve politike

Më pas kjo e fundit, 30 vjeç ishte rimartuar në Lezhë. Dyshohet se autor i krimit është ish-bashkëshorti i 30-vjeçares. Policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit/ëve.

LEXO EDHE: 

Detaje/ Të shtënat me armë zjarri në Rrëshen, krim i dyfishtë, viktimat motër e vëlla