Njihuni me supermodelen më të kërkuar në botë (Foto)

Kaia Gerber është një nga modelet më të kërkuara në industrinë e modës. Ajo mori një vëmendje të madhe gjatë pjesëmarrjes në pritjen që organizoi  revista Love në London Fashion Week të hënën.

Zeshkanja 18-vjeçare tregoj figurën e saj magjepsëse dhe rrëmbeu gjithë vëmendjen e mundshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

 

View this post on Instagram

 

quite the impressive water mullet

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

 

 

View this post on Instagram

 

New York, New York 2018 by @angelopennetta

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

 

LEXO EDHE  VIDEO/ Armina si Monica Bellucci, "ngacmohet" nga një djalë