Të shtëna me armë zjarri në Durrës, një i plagosur në zonën e plazhit

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në Durrës këtë mbrëmje. Sipas informacioneve paraprake, një person është plagosur.

Identiteti i tij ende nuk bëhet me dije. Mësohet se i plagosuri, ka marrë një plumb në këmbë.

LEXO EDHE  I vihet zjarri në mesnatë lokalit me pronar burrin e deputetes

Burime për mediat bëjnë me dije se i plagosuri ka mbërritur në Spitalin e Durrësit ku po merr ndihmë mjekësore.

Ndërkohë janë ngritur postblloqe në rrugët hyrëse e dalëse dhe po kryhen kontrolle intensive për kapjen e autorit.