Leicester-Chelsea, publikohen formacionet zyrtare

Leicester dhe Chelsea do të zhvillojnë ndeshjen hapëse të javës së 25-të në Premier Ligën angleze.

Të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do të nisin ndeshjen e sotme.

Tek të dyja skuadrat ka mungesa të shumta. Tek vendasit mungon Daniel Amartey, Nampalys Mendy dhe Wes Morgan, ndërsa Frank Lampard nuk do të ketë në dispozicion lojtar si Ruben Loftus-Cheek dhe Christian Pulisic.

LEXO EDHE  Real Madrid-Inter, formacionet e mundshme

Ndeshja luhet në 13:30.

Foemacionet zyrtare: