Pamje nga vila luksoze e gazetares së njohur (Foto)

Kjo është vila mbresëlënëse e gazetares së njohur Ellen DeGeneres në Los Angeles, ku dallohet dashuria e saj për natyrën dhe artin… streha e saj dhe e partneres, Portia de Rossi.

Dizajneri Tommy Clements dhe nëna e tij, Kathleen, u zgjodhën nga Ellen dhe Portia për të rimodeluar shtëpinë e tyre nga e para.

LEXO EDHE  Arbenita Ismajli s’ka parë kurrë p*rno në jetën e saj dhe është shumë e lumtur (Video)

Fillimi i rinovimit të përgjithshëm filloi nga muret tashmë tulla të bardha dhe gri dhe rezultati ishte i shkëlqyeshëm!