E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Luksoze

Etiketim: luksoze

Automjetet luksoze, policia bllokon përkohësisht 100 makina/ Ja çfarë ndodh…

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, në kuadër të anti-KÇK, janë angazhuar në aksione për bllokimin e automjeteve luksoze, prodhime të viteve të fundit, që...

Shkrumbohet jahti 7 milion dollarësh i këngëtarit të njohur (Foto+Video)

Jahti luksoz i këngëtarit të njohur, Marc Anthony ka marrë flakë. Mediat e huaja raportojnë se në momentin që flakët janë shpërndarë, këngëtari nuk ndodhej...

Pamje nga vila luksoze e gazetares së njohur (Foto)

Kjo është vila mbresëlënëse e gazetares së njohur Ellen DeGeneres në Los Angeles, ku dallohet dashuria e saj për natyrën dhe artin… streha e...

Rezidenca luksoze e Cristiano Ronaldos që kushton 7 milionë euro (Foto)

Cristiano Ronaldo bleu banesën më të shtrenjtë të shitur ndonjëherë në Lisbonë pasi pagoi 7 milionë euro, për pronën që përfshin një palestër dhe...

Pas “Mercedes”, Tayna i dhuron vetes një tjetër bishë super luksoze...

Dorontina Shala, ose siç e njohim të gjithë Tayna është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të ndjekura. Reperja u bë shumë e...

Si në përralla! Pamje nga shtëpia e re e Michelle dhe...

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, bleu shtëpinë e tij më të re në Martha’s Vineyard në Massachusetts para dy ditësh. Ai dhe bashkëshortja...

Shtëpia shumëngjyrëshe e Bill dhe Hilary Clinton (Foto)

20 vite më parë, Bill dhe Hillary Clinton u larguan nga Shtëpia e Bardhë por jo nga Washington- i. Në fotot e realizuara për Architectural...

Pamje përrallore/ Vila superluksoze e Sabri Fejzullahut në Brezovicë (Foto)

Sabri Fejzullahu vazhdon të mbetet një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai është mjaft aktiv si në projekte dhe mbrëmje muzikore....
WhatsApp DENONCO