Video/ Flakadanë e grushte mes tifozëve para sfidës PSG-Galatasaray

Kur kanë mbetur vetëm pak minuta nga fillimi i ndeshjes së fundit në grupin A mes PSG dhe Galatasaray, ultrasit e dy skuadrave e kanë kthyer Parisin në një arenë sherri.

Pamjet që publikon “L’Equipe”, por edhe “Le Parisien” flasin për një situatë e cila ka dalë jashtë kontrollit.

LEXO EDHE  Zuckerberg i bashkohet Bezos dhe Gates, pasuria e tij i kalon 100 miliard dollarët